Menu Zamknij

Poradnik e-konsultacji

Jak korzystać e- konsultacji?

Warunkiem korzystania z internetowych porad medycznych w formie KONSULTACJI E-MAIL jest zapoznanie się

 i zaakceptowanie treści regulaminu i  umowy dotyczącej udzielania internetowych porad medycznych za pośrednictwem serwisu gawryslekarze.pl

Jeżeli NIE zgadzasz się ze wszystkimi postanowieniami umowy NIE korzystaj z internetowych porad medycznych udostępnionych w serwisie gawryslekarze.pl

Porada jest JEDNORAZOWA  (tzn. jedna opłata – jedna porada)

Aby skorzystać z internetowych porad medycznych należy:

 1. Zapoznać się z regulaminem  i zaakceptować umowę dotyczącą udzielania internetowych porad medycznych za pośrednictwem serwisu gawryslekarze.pl. ( wysłanie bezpośredniej wiadomości email w celu przeprowadzenia konsultacji jest jednoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu i umowy konsultacji)
 2. Dokonać opłaty 100,00 zł brutto zgodnie z cennikiem w serwisie https://gawryslekarze.pl za pośrednictwem :
 • Serwisu PRZELEWY24 poprzez kliknięcia na ikonkę „PRZELEWY24”  w górnej części formularza
  **Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za Centrum Rozliczeniowego Przelewy24
 • Przelewem tradycyjnym ( czas księgowania między bankami do 3 dni)

Konto bankowe: 28 2490 0005 0000 4530 8872 5381

Dane do przelewu: Gawryś i Wspólnicy Sp. z.o.o., ul. Słoneczna 44A, 55-330 Lutynia.

 1. Po otrzymaniu potwierdzenia zapłaty należy wypełnić wszystkie pola formularza podając w szczególności:
  1. Imię i nazwisko
  2. Adres e-mail
  3. Nr telefonu kontaktowego
  4. Potwierdzenie płatności : (należy wybrać wybraną opcję płatności)
  • przy płatność  poprzez Przelewy24– wprowadzenie nr transakcji  (potwierdzenie wykonania transakcji otrzymują Państwo na podany w trakcie płatności adres email)
  • przy  płatności przelewem tradycyjnym –załączenie potwierdzenia płatności przelewem tradycyjnym w odpowiednim miejscu – pomoże to uniknąć oczekiwania na zaksięgowanie płatności
  1. szczegółowy opis problemu medycznego
  2. badania dodatkowe – załączone poniżej opisu problemu medycznego ( jeśli potrzebują Państwo wysłać więcej załączników prosimy o ponowne wypełnienie formularza przy użyciu tych samych danych oraz już dokonanej  płatności)
 1. Następnie należy zaakceptować Regulamin i Umowę usługi, polityka RODO oraz wysłać wypełniony formularz wciskając przycisk “wyślij”
 2. W trakcie procedowania konsultacji otrzymają Państwo informację e-mail o zarejestrowaniu konsultacji e-mail w Przychodni ( prosimy na niego nie odpowiadać). 
 3. Odpowiedź na Państwa Formularz zostanie udzielona na podany w formularzu adres e-mail z systemu elektronicznej dokumentacji medycznej poprzez e-mail: system@proassist.pl ( konsultacja zostanie załączona w pliku- EDM.pdf maksymalnie w czasie 72 godzin. 
 4. Jeśli w tym czasie (72 godzin) konsultacja do Państwa nie dotrze, prosimy przesłać te informacje na kontakt@gawryslekarze.pl – prosimy jednak sprawdzić wcześniej inne foldery skrzynki e-mail ( np. oferty, reklamy, spam itd.)
 5. Brak uiszczenia opłaty w ciągu 48 godzin wysłania formularza/ wiadomości e-mail skutkuje anulowaniem zgłoszenia. 
 6. Jeśli konsultacja już się odbyła:

– macie Państwo dodatkowe pytania co do jej treści (zaleceń)

– wymaga uzupełnienia informacji lub badań 

– chcielibyście Państwo otrzymać dodatkową receptę / zaświadczenie

mogą Państwo wykorzystać formularz konsultacji używając ponownie kodu transakcji Przelew24/ lub potwierdzenie przelewu – jest on ważny 7 dni (Przychodnia nie pobiera dodatkowych opłat do konsultacji  jeśli ta wymaga uzupełnień i wyjaśnień).

 1. Jeśli potrzebujecie Państwo Faktury : za opłaconą usługę prosimy o zaznaczenie tej informacji w treści Formularza lub o wysłanie takiej prośby bezpośrednio do biura Przychodni kontakt@gawryslekarze.pl  – otrzymacie Państwo fakturę mailowo po zaksięgowaniu płatności za usługę.